Opravy výtahů

Provádíme opravy a servisní práce výtahů.

Zaměřili jsme naše činnosti na malé a drobné opravy, střední a generální opravy včetně ucelených činností jako jsou kompletní modernizace nebo rekonstrukce. Servisní činnost je soubor úkonů, které zabezpečují spolehlivý a bezpečný provoz výtahů podle platných předpisů a norem.
 
Jsou to provozní prohlídky, odborné prohlídky, odborné a inspekční zkoušky. Dále jsou to pravidelné preventivní údržby a seřizování výtahů v pravidelných periodikách. Provádíme odstraňování provozních poruch a držení pohotovosti 24 hod. denně. Podle rozsahu jsou tyto služby a jejich provádění podloženy servisní smlouvou uzavřenou mezi provozovatelem výtahu a naší společností.
 

Naše působnost v regionech

Periodickou servisní činnost provádíme ve městech Praha, Hradec Králové, Trutnov a Jaroměř včetně celého území Středočeského a Královéhradeckého kraje. Servis výtahů zabezpečujeme na zdvihacích zařízeních, která jsme vyrobili a známe jejich provozní historii.
 
V rámci naší společnosti provádíme servis také na zařízeních jejichž výrobci jsou jiné dodavatelské firmy. Odborné znalosti, zkušenosti a dovednosti našich techniků jsou zárukou vysokého standardu kvality servisu.
Kabina a výtahová šachtaOprava domovního výtahuPohon výtahu, převodový strojŠachta s kabinou, čtyřúhelníkVýtahový rozvadečVýtahový stroj bezpřevodový

Kontakty

TRIPLEX servis s.r.o.
Dubinská 12,
Hradec Králové,
500 09
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.